Állványos memóriajáték kölcsönözhető az Ökogyülekezeti Mozgalomtól

A játékban a Bibliában előforduló állatokat és a hozzájuk kapcsolódó Igéket kell összepárosítani, a memóriajáték szabályai szerint, elősegítve ezzel, hogy a gyerekek jobban megismerhessék azokat. A játék során rácsodálkozhatunk arra is, hogy Isten milyen változatosnak teremtette az élővilágot és milyen részletes leírásokkal találkozhatunk az állatokról is.

A kölcsönzés kétféle módon történhet

1. A memóriajáték előre egyeztetett időpontban elvihető, működtetését betanítjuk a leendő játékvezetőknek.
  2. Szívesen vállaljuk gyülekezeti napokon, iskolai programokon a játékvezetést. Ebben az esetben a játékot mi szállítjuk és egyéb játékokkal, valamint bemutatóval együtt komplett program részeként játszunk.

Elérhetőségek, további információ

Magyarországi Református Egyház Ökogyülekezeti Mozgalom

tel: +36-30/453-2950

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A kölcsönzés keresztyén egyházi szervezeteknek díjmentes. A megrongálódott, elveszett alkatrészek pótlásának költségeit szükséges kifizetni.