Kerekasztal beszélgetés - Kisközösségek prófétái

A Dr. Victor András vezetésével az "Egyházi kisközösségek, mint az ökológiai megtérés szegetkövei" alcímmel kerekasztal beszélgetésre hívunk meg minden kedves érdeklődőt.
Hogyan válhat a közösségünk a környezeti megoldások motorjává? Mi jellemzi az igazi közösségeket? Miért jobb közösen változtatni az életmódunkon, mint magányosan? Hogyan lesz egy egyházi közösségből ökogyülekezet? Miért van szükségünk ökológiai megtérésre? A közösségek erejéről, szerepéről és feladatairól beszélgetünk a Művészetek Zöldje udvarban Victor András nyugalmazott egyetemi tanárral (ELTE), Takács-Sánta Andrással, a Kisközösségi Program vezetőjével, az ELTE Humánökológia szakjának igazgatójával, Szűcs Boglárkával, a Károli Egyetem Ökogyülekezeti Kutatóműhely (KRE ETK) referensével. A beszélgetést Eperjesi Tamás vidékfejlesztési szakember, az MRE Szeretetszolgálati Iroda, Felzárkózási ágazat vezetője moderálja.

Sok szeretettel várunk: 2019. július 21.-én 15:00-kor Művészetek Zöldje Udvarban, a ZöldZugolyban.

A beszélgetés Facebook eseménye elérhető ITT