Rajzpályázat-világmegváltó kütyük

A Református Ökogyülekezeti Mozgalom rajzpályázatot hirdet: világmegváltó kütyük és találmányok a fenntartható életmód jegyében címmel.

Nem kell mást tenned, minthogy szabadjára engeded a képzeleted és a szuper ötleted papírra veted. Lehet színes vagy fekete- fehér, de a képnek mindenképp dukáljon valami frappáns név.

Ne maradjatok inkognitóban: a képek hátoldalára írjátok fel a pályázó nevét és elérhetőségeit, hogy a kiállításon és díjazás során feltüntethessük és a nyereményt el tudjuk juttatni a pályázóknak.

A legfontosabbak még egyszer:

Pályázat típusa: Rajzpályázat

Korosztály: ovis, általános iskolás (6-14), középiskolás (14-19)

Technika: szabadon választott

Beküldési határidő: 2016. május 23. hétfő

Beküldés formája: e-mailen az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre ÉS postán a 1146 Budapest, Abonyi u. 21. címre. A borítékra írjátok rá, hogy MRE Ökogyülekezet rajzverseny

Díjazás: A különböző kategóriákban 1-3 helyezett kap értékes nyereményt.

Várjuk rajzaitokat, legyetek kreatívak!

Jó munkát kívánnak a szervezők.