Természeti értékeink képzés

TERMÉSZETI ÉRTÉKEINK ISMERETE ÉS VÉDELME A Telkibányai Református Gyülekezet programja

A Telkibányai Református Egyházközség szeretettel hívogat következő programjára, ami az EMMI támogatásával valósul meg.
Az EFOP 1.2.2-15 keretében, három éven keresztül változatos ifjúsági programokat biztosítunk Telkibányán. Ennek következő állomása egy akkreditált képzés:

TERMÉSZETI ÉRTÉKEINK ISMERETE ÉS VÉDELME

A program időintervalluma két nap. Április 6-án, reggel 09:00 órakor kezdődik az Ezüstfenyő Hotelben. A folyamatba bármikor be lehet kapcsolódni. Ki hogyan tudja magát szabaddá tenni. A képzést a Fürkész Holding, akkreditált felnőtt-képző intézmény végzi.

A péntek - szombati kurzus vezetője/trénere Kiss Gábor lesz, aki az Eszterházy Károly Egyetem Oktatásfejlesztési Intézetének vezetője.

A képzés ideje alatt a jelenlévők számára minden eszközt biztosítunk a fejlesztésbe való bekapcsolódáshoz. Ezen túl frissítő és pogácsa áll rendelkezésre és 13 órakor egy meleg ebéddel vendégelünk meg a jelenlévőket.

Itt egy újabb alkalom a tartalmas, kultúrált, elmélyült találkozásra. Éljünk vele jól!