Léfeldolgozó gép kölcsönözhető!

Készíts gyümölcslevet házilag!

Léfeldolgozó gép kölcsönözhető, mindazok számára, akik gyorsan romló gyümölcsüket szeretnék lének feldolgozni, illetve gyülekezeti alkalmakon egészséges italt inni vagy a gyülekezet közösségében feldolgozott italt adományként adni.

A léfeldolgozó gép segítségével feldolgozásra kerülhet az összegyűjtött gyümölcsök feldolgozása. Ez egy utánfutóra felépített kis üzem, mely élelmiszeripari minősítéssel rendelkezik.

A feldolgozáshoz gázpalackra és 16 A/220 V villanyáramra van szükség, valamint olyan helyre, ahol ez az utánfutó beállhat.

A gyümölcs lének való feldolgozásában néhány gazdának, gyülekezeti tagnak segítenie kell.

A feldolgozandó gyümölcs mennyisége általában minimum 1 tonna, azonban az ettől való eltérés lehetséges egyéni megbeszélés szerint. Szükség szerint megbeszélhető a gyümölcs esetleges szállítása.

A csomagolóanyag, a tömlő ára jelenleg kb. 200 Ft/db, ez 3 egy literes, csapos zsák. A doboz ára, ha szükséges 70 Ft/db. Ez a költség gyümölccsel is fizethető.

Jelenleg összesen három gyülekezet gyümölcsének feldolgozására van kapacitásunk!

Jelentkezés:
Fekete Ágnes